Infolinka: 380 427 583 (po - pá 10 - 16)

Registrace nového dealera

O Bonsaii 

Značka Bonsaii byla založena v roce 2007. Motivací pro vznik značky Bonsaii byla zastaralá nabídka na trhu skartovacích strojů, kde jsou mezi jednotlivými stroji minimální rozdíly a po dlouhá léta v tomto oboru chybí inovace.

Značka Bonsaii se od konkurence výrazně odlišuje právě inovativním pojetím svých strojů. Inovace jsou založeny na tom, co zákazníci v dnešní době požadují.

Produktová řada Bonsaii

Přístroje Bonsaii jsou vyvíjeny a vyráběny ve spolupráci německých a čínských firem, které mají bohaté zkušenosti s vývojem a výrobou kancelářské techniky pro prestižní značky jako HSM či Genie. Značka Bonsaii se objevila na Evropském trhu v roce 2012 a od té doby se v západní Evropě prodalo již několik tisíc strojů. Vstup na trh předčil očekávání.

 Unikátní design

Unikátní design

U skartovacích strojů Bonsaii je kladen velký důraz na design, proto výrobce spolupracuje s předním italským designérem. Cílem je, aby skartovačka nebyla hyzdícím prvkem kanceláře či bytu, ale naopak aby interiér příjemně osvěžila a stala se moderním doplňkem.

 Ultra tichý provoz

Ultra tichý provoz

Nikdo nechce být rušen při práci či odpočinku hlukem strojů. Díky kvalitním motorům a precizně zpracované mechanice patří stroje Bonsaii k nejtišším na trhu. Zvuk, který stroj při skartaci vydává, vás příjemně překvapí.

 Ochrana proti zahlcení

Ochrana proti zahlcení

Zahlcení je častým problémem běžných skartovaček. Pro obsluhu stroje to znamená ztrátu času a frustraci při čištění ucpaného mechanismu. U skartovačů Bonsaii se vám nic takového nestane. Pokud do skartovače Bonsaii vložíte příliš mnoho papírů najednou, nebo jej jiným způsobem přetížíte, automaticky se obrátí chod skartovacího mechanismu a skartovaný materiál je vrácen zpět. Jednoduché a účinné.

Vysouvací koš

Vysouvací koš s průhledovým oknem

U běžných skartovaček musíte zpravidla při vysypávání odpadu zvedat řeznou hlavu. To jednak zdržuje a jednak si přitom většinou naděláte nepořádek na podlaze, neboť z řezné hlavy vypadávají zbytky skartovaného papíru. Proto mají skartovačky Bonsaii vysouvací koš, který vysunete (jako klasický "šuplík" u pracovního stolu), vysypete a zase zasunete. Jednoduché a rychlé. Navíc odpadní koše skartovačů Bonsaii mají velké průhledové okno, takže vždy máte na očích, jak je koš zaplněný.

Řezný mechanismus skartovačky 

Precizní a odolný řezný mechanismus

Srdcem každého skartovacího stroje je řezný mechanismus. U přístrojů Bonsaii byla řeznému mechanismu věnována velká pozornost. Je vyroben z kvalitního materiálu s nejvyšší přesností, aby byla zajištěna spolehlivost skartace, dlouhá životnost, vysoký výkon a nízká hlučnost. Precizní výroba dává značce Bonsaii jistotu k poskytnutí záruky 7 let na výrobní vady řezného mechanismu strojů řady S.

 Patentovaný systém chlazení

Patentovaný systém chlazení

Stroje Bonsaii řady S jsou vybaveny unikátním systémem ventilace, který pomáhá udržovat optimální teplotu motoru a řezného mechanismu. Díky tomu stroj dokáže pracovat bez přerušení dlouhou dobu, dle typu přístroje až 4 hodiny. Během této doby není potřeba dělat přestávky, takže obsluha šetří čas.

 Dotykové ovládání

Dotykové ovládání

Ovládání skartovacích strojů Bonsaii je tak jednoduché, jak jen může být. Každý stroj obsahuje dotykový panel se třemi ovládacími tlačítky a dvěmi kontrolkami, které signalizují zahlcení a přehřátí přístroje.

 Snížená spotřeba

Snížená spotřeba

Skartovače Bonsaii se při delší nečinnosti automaticky přepnou do úsporného režimu, ve kterém je spotřeba elektrické energie menší než 0,5 W. Zpět do pohotovostního režimu se přístroj přepne jednoduše stiskem tlačítka na dotykovém panelu. Přístroj je tedy možné nechat stále zapnutý bez obav o výši účtu za elektřinu.

 Vysoké stupně utajení

Vysoké stupně utajení

Všechny přístroje Bonsaii vyhovují vysokým bezpečnostním standardům (DIN 32757 / DIN 66399) s vysokými stupni utajení (od 3/P-4 až po 5/P-6). Můžete si být jisti, že ochrana vašich dat je na vysoké úrovni.

Recenze v magazínu Wired

Ve Velké Británii je značka Bonsaii již velice populární. Přístroj Bonsaii 4S16 byl dokonce vybrán do testu skartovaček, který prováděl prestižní technologický magazín WIRED. Výsledky testu si můžete přečíst zde (v angličtině): Tested: Best paper shredders reviewed.